Przewiń do głównej treści

Organizatorzy

Pomysłodawczyni i organizator Sympozjum Naukowego dla Kosmetologów SKINLIVE®

Fundatorka Fundacji Holistic Skin. Ekspertka kosmetologii z doświadczeniami zawodowymi współpracy z lekarzami wielu specjalności. Jej pasją są terapie anti-aging, od 22 lat prowadzi własny gabinet, specjalizuje się w zabiegach z przerywaną ciągłością skóry oraz terapiach łączonych.

Szkoleniowiec, który certyfikował setki uznanych kosmetologów. Priorytetem jej działalności szkoleniowej są: bezpieczeństwo i indywidualne podejście do klienta, personalizowanie zabiegów, rzetelne przekazanie wiedzy z dużą dawką zajęć praktycznych. Certyfikowana instruktorka praktycznej nauki zawodu z uprawnieniami kształcenia osób dorosłych na uczelniach wyższych.

Pasjonatka holistycznego podejścia do skóry, wierząca w synergię działania procedur kosmetologicznych, suplementacji i wnikliwego obrazu organizmu.


Organizator wystawy towarzyszącej SKINLIVE®

“Kosmetologia Estetyczna” bestseller na rynku beauty! Jedyne spopularyzowane czasopismo na polskim rynku beauty o charakterze naukowym. Od 2012 r. dzięki starannie dobieranej tematyce i szerokiemu gronu ekspertów to bestseller Empiku i obowiązkowa lektura wśród profesjonalistów oraz klientów gabinetów kosmetologicznych.

Katarzyna Wilczyńska

Redaktor naczelna „Kosmetologii Estetycznej”, kobieta na obcasach, ciągle w biegu, dynamiczna, ambitna, kreatywna. Recenzentka książek, artykułów, prelegentka podczas kongresów. Uwielbia pracę nad kilkoma projektami jednocześnie. Jest typową sową, lubi pracować nocami, twierdzi, że najlepsze pomysły rodzą się w jej głowie po zachodzie słońca. Mimo młodej duszy, otacza się oldtimerami. Swoją prywatną twórczość chowa do szuflady art deco.

Tomasz Lewandowski

Redaktor dwumiesięcznika Kosmetologia Estetyczna i naukowego periodyku Aesthetic Cosmetology and Medicine. Od przeszło 15 lat związany z branżą beauty. Zwolennik holistycznego podejścia do życia. Prywatnie pasjonat podróży i aktywnego wypoczynku, jak żeglarstwo, narciarstwo czy jazda motocyklem.

Monika Poprawa

W Wydawnictwie Indygo Zahir Media piastuje stanowisko administracyjno-księgowe. Będzie zachęcać Cię do zaprenumerowania czasopisma, bo wie ile wiedzy czai się na stronach Kosmetologii Estetycznej. Podczas Sympozjum możesz liczyć na jej wsparcie w kwestii doboru Pakietu Wystawienniczego i połączenia swojej obecności z promocją na łamach KE. W wolnym czasie uwielbia spędzać czas na łonie przyrody.

Magdalena Cichońska

Specjalistka z działu marketingu, nieustannie podnosząca swoją zawodową poprzeczkę. Przez współpracowników nazywana 'social media master'. Ma duże doświadczenie w organizowaniu eventów. Mistrzyni nawiązywania kontaktów i relacji międzyludzkich. Sama rzadko pozuje do zdjęć, ale efekty jej pracy zobaczysz w mediach społecznościowych... a będzie tego dużo.