Przewiń do głównej treści

Ambasadorki SKINLIVE

Paulina Kwietoń

Mgr pedagog społeczny, socjolog, a także terapeuta do spraw uzależnień. Obecnie studentka studiów licencjackich na kierunku kosmetologia.

Pasjonatka synergii piękna zewnętrznego i wewnętrznego, a także zdrowego stylu życia. Interesuję się psychologią, głównie poznawczą i osobowości oraz psychologią rozwoju człowieka. Od niedawna zaciekawiona również psychokosmetologią i psychodermatologią. Stawia mocno na edukacje i rozwój osobisty, dlatego ciągle się szkoli i poszerza swoją wiedzę.

Ze względu na bielactwo nabyte, z którym zmaga się od dziecka, kładzie szczególny nacisk na holistyczne podejście. Pragnie stworzyć miejsce dla osób chorujących na bielactwo w którym będą mogły czuć się kompleksowo zaopiekowane i poprowadzone przez proces chorobowy. Wiedza i doświadczenie z chorobą, które zdobywała przez lata, zainspirowały ją do stworzenia konta na Instagramie, na którym dzieli się swoim codziennym życiem z bielactwem oraz wiedzą w tym zakresie. Uważa, że najcięższa praca w życiu to praca nad samym sobą, a od małych kroków zaczynają się wielkie zmiany. Ambasadorka Fundacji Holistic Skin


Julia Rybczyńska

Studentka 2 stopnia kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, kosmetolożka w teamie kliniki Czasu Kropla w Łodzi, aktywnie działająca naukowo - prowadzi własne badania naukowe i pisze autorski artykuł.

Kobieta o wielu twarzach i co można powiedzieć - wszędzie jej pełno :) Szczególnie pasjonuje się holistycznym spojrzeniem na pacjenta i terapiami manualnymi.

Szczera, uśmiechnięta i pełna pomysłów - to cała Julia. Zawsze chętnie pomoże w każdej sprawie. Po udziale w II edycji Skinlive 2023, została w tym roku ambasadorką III edycji Sympozjum.


Zuzanna Gruba

Studentka II stopnia kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Tuż po praktykach studenckich została na stanowisku koordynatora recepcji, gdzie mogła poznać serce jednej z najlepiej prosperujących klinik w Łodzi.

Czynnie działa w kole naukowym kosmetologii. Oprócz studiów prowadzi swoje badania naukowe, które chce w przyszłości opublikować.

Zuzanna ma artystyczną dusze - kocha teatr, który poznała swojego czasu od kuchni, szydełkuje, jednak pasja ciągnie ją do nieustannego poszerzania swoich kompetencji w zakresie kosmetologii.